Iza kulisa 2011 Kanadska Grand Prix fantastična utrka

Prošlog vikenda smo mogli vidjeti najdužu fazu Formule 1 u cijeloj povijesti prvenstva. Trajalo je 4 sata i 4 minute (4: 04: 39.537) u krugu Gilles Villeneuve. Bio je to jedan od najuzbudljivijih i nepredvidljivih Grand Prix-a koji smo vidjeli ove sezone. Osim toga, možemo reći da je sudbina svih triju mjesta na postolju odlučeno samo na posljednjem krilu. Na vašu pozornost, ono što ostaje iza kulisa kanadskog Grand Prix 2011. Kao i uvijek, samo velike fotografije.

Pogledajte i pitanja Fotografije Formule 1: iza prizora pripreme za Tursku, Formula jedan: iza kulisa australskog Grand Prix 2011, Iza scene Formule 1: Malezija 2011 - obuka, kvalifikacija, Formula 1 iznutra: Kineski Grand Prix 2011

(Ukupno 62 fotografija)

izvor: Avtomaniya

Iza kulisa kanadskog Grand Prix 2011: priprema

1. Dolazak Lewis Hamilton (McLaren)

2. Vettel zajedno obitelj: Norbert i Fabian Vettel (otac i brat)

12. Narain Kartikeyan (HRT)

13. Komična slika automobila Jerome D Ambrosio (Marussia Virgin), koji je u subotu došao na travu

14. Zamišljeni Nico Rosberg (Mercedes GP)

15. Richard Branson, utemeljitelj Djevice

16. Fernando Alonso (Ferrari) prebacuje put od startne mreže ravno u jamu

17. Michael nije iznimka

Iza kulisa kanadskog Grand Prix 2011: 20 minuta prije početka

18. Alonso (Ferrari)

19. Što Vettel radi?

20. Nedavne pripreme automobila Adrian Sutil (Force India)

27.

28. Na ponovnom pokretanju, Hamilton i Webber su se suočili s četvrtim mjestom, izgubivši nekoliko pozicija. Nakon nekoliko krugova Hamilton je napao Button, Jenson nije napustio mjesta partnera, a Lewis je zakačio na zid. Vozilo je trebalo evakuirati, a sigurnosni auto je ponovno otišao.

29.

30. Button: "Žao mi je što sam se našao u Lewisu u Kanadi, razgovarali smo o tome što se dogodilo - to se dogodilo u utrci. Nisam znala da je on na tom mjestu, Hamilton je napao, i nailazili smo se na oboje. Udaranje s timskim suprugom je najgore što možete zamisliti, ali razgovarali smo o tome, pitanje je riješeno ".

31.

32.

33.

34. Felipe Massa (Ferrari) razbio je "nos" automobila na zid

35. Nick Heidfeld (Lotus Renault)

36. Nico Rosberg i Michael Schumacher (Mercedes GP)

37. Barrichello (Williams)

Iza kulisa kanadskog Grand Prix 2011: crvene zastave

38. Prva kišna oluja bila je kratka, ali sljedeća, koja je bila još jača, uskoro je počela, a na 25. krugu utrka je zaustavljena crvenim zastavama dok se vrijeme nije poboljšalo. Vozači su napustili automobil, tim je dobio priliku služiti opremi.

39.

40. Mehanička inspekcija automobila Felipe Massa (Ferrari)

41.

42. George Lucas donosi u Montrealu

43. Posebni automobili odvezli su se na stazu kako bi očistili vodu - u nekim kutovima sustav odvodnje nije se mogao nositi. Pauza je odgođena, utrka je započela u 13:00 po lokalnom vremenu, pa je još davno prije sumraka - najavljen je ponovno pokretanje u 15:50.

44.

45. Vettel na zapovjednom mostu

Iza kulisa kanadskog Grand Prix 2011: ponovno pokrenite utrku

46. ​​Peloton je ponovno vodio sigurnosni automobil, a natjecatelji su stavljali gume za jaku kišu. Kanadska utrka bila je Ferrarija najuspješnija u sezoni. Fernando Alonso po prvi put ove godine nije mogao zaraditi bodove, odustao od borbe nakon incidenta s Buttonom, a Felipe Massa izgubio je šansu za postolje zbog odlaska kada je pretekao Narain Kartikeyana.

47.

48. Schumacher, Webber i Button vozili su u tijesnoj skupini..

49. Marshali pomažu pastiru Maldonadu (Williams)

50. Zamjena guma Jerome D'Ambrosio (Marussia Virgin)

51. Pete Pastor Maldonado (Williams)

52. Rubens Barrichello (Williams)

53. Voda nakon Vitantonio Liuzzi (HRT)

54. Jenson Button osvojio je kaotičnu kanadsku utrku, ispred Sebastiana Vettela na posljednjem krugu i pozvao je da pobijediti najbolje u svojoj karijeri

55. U Kanadi Michael je proveo najbolju utrku nakon povratka u Formulu 1. Vozač Mercedes GP-a imao je prave prilike završiti na prva tri mjesta, ali nije mogao zadržati iza sebe brži rivali.

56. Prvo mjesto za Jenson Button (McLaren)

57.

58.

59. Jenson Button: "Ne znam što da kažem, bio je vrlo emotivan tri sata - prvi incident s Lewisom, u kojem jednostavno nisam vidio tko je oko njega, ispričao sam mu se i potrčao u borbu. Iza sigurnosnog automobila bio sam kažnjen na bušotinskoj traci - danas sam tri puta morao probiti poleđinu polja. , prodaja Ako nisam pobijedio, ali prvo mjesto je nevjerojatno, možda je to najbolja pobjeda u mojoj karijeri. Službenici s kojima ne razmišljam i ne mislim da sam učinio nešto loše, ali nikad ne znate što će se donijeti odluka ".

60. Podium: Button, Vettel, Webber