Svjetske zimske ekstremne igre

Svjetske zimske ekstremne igre započele su u Aspenu krajem nedjelje. Shaun White osvojio je četvrtu zaredu za redom u snowboard natjecanju. Pogledajmo najbolje fotografije s ovog sportskog događaja..

(Ukupno 42 fotografija)

1. John Teller (centar) vodi vodstvo, prethodi Chris Del Bosco (lijevo) i Casey paket. Teller je 30. siječnja u Aspenu u Coloradu osvojio zlatnu medalju na ekstremnom skijanju u Buttermilku. (Fotografija Doug Pensinger / Getty Images)

2. Snowboarder na Svjetskim zimskim ekstremnim igrama u Aspenu. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

3. Halldor Hengason izvodi trik za snowboard u natjecanjima na slotilu. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

4. Shaun White se zagrijava prije natjecanja u muškoj konkurenciji. (RJ Sangosti, The Denver Post)

5. Maud Raymond vlakovi prije slopestyle natjecanja. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

6. Zach Black penje se na platformu Superpipe u Aspenu. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

7. Justin Hoyer priprema se za krug eliminacije. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

8. Colby Crapo tijekom križanja s motornim sanjkama. (AP Photo / The Gazette, Christian Murdock)

9. Sean White zagrijava prije natjecanja. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

10. Justin Hoyer u konačnici slobodnog kretanja s motornim sanjkama. (RJ Sangosti, The Denver Post)

11. Fei Gulini završava u kvalifikacijskoj fazi ženskog snowboard natjecanja. (RJ Sangosti, The Denver Post)

12. Simon Dumont na superpipe natjecanju. (RJ Sangosti, The Denver Post)

13. Svejedno je Simon Dumont. (RJ Sangosti, The Denver Post)

14. 12-godišnji Leo MacDonald nije se bojao doći u finale s kratkim hlačama. O njegovoj odluci jednostavno je rekao: "Uvijek nosim kratke hlače." (Foto: AAron Ontiveroz, The Denver Post)

15. Partner drži operatera ESPN kanala, dok motor snježnih žarulja prolazi prošlost, prebacujući stupove snijega. U natjecanju dva su sudionika na stazi. Cilj je pobjeći protivnika, a ipak uspijeva prikazivati ​​trikove. (Foto: AAron Ontiveroz, The Denver Post)

16. 21-godišnja Camron Branch plesova u klubu "Hunter Bar". DJ Skip Reap oduševio je publiku cijelu noć svojim ritmom. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

17. 21-godišnji student, Yantzen Roth, piva s prijateljima u središtu Aspena, gdje je tvrtka došla do ekstremnih igara i samo se družila. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

18. Bartender "Little Annie" Steve ulijeva 13 koktela "Jaeger Bombs". Iako je ovaj tip naručio za svoje prijatelje, barmen nije dopustio da ga sve sami nosi na stolu. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

19. Rano ujutro prije natjecanja superpipe. (RJ Sangosti, The Denver Post)

20. Crescent, "uokviren" lift stolica 29. siječnja u Aspenu. (RJ Sangosti, The Denver Post)

21. Nick Baumgartner zagrli šestogodišnjeg sina Landona u finalu snowboard natjecanja. Baumgartner je osvojio prvu medalju u ekstremnim igrama. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

22. 14-godišnji Myles Fricker sa svojim afro četkom za kosu. Myles kaže da je svoju kosu izrasla iz drugog razreda jer je "vrlo osebujna". (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

23. Gretchen Bleier prije ženske superpipe finale. Na žalost, djevojka nije uspjela sva tri pokušaja. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

24. Bobby Brown iz Denvera pada u posljednjem krugu natjecanja "Big Air", ali je ipak uspio uzeti srebro. (Fotografija: RJ Sangosti, The Denver Post)

25. Bobby Brown nakon tog jeseni. (Fotografija: RJ Sangosti, The Denver Post)

26. S lijeva na desno: Chris Del Bosco i John Teller prelaze cilj u finalu. Teller je prvi završio, Del Bosco je dobio srebro. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

27. Sudionici utrke "SnoCross" u finalu u Aspenu. (RJ Sangosti, The Denver Post)

28. Kelsey Serva (dolje), Fannie Smith (na baru) i Ophelia David prešli su cilj u ženskom natjecanju. Serva i David suočili su se, ali su uspjeli doći do cilja prvi i drugi, respektivno. Smith je na trećem mjestu. (AP Photo / The Gazette, Christian Murdock)

29. Sean White na putu do svoje zlatne medalje. (RJ Sangosti, The Denver Post)

30. Poznate kovrče Seana Bijela tijekom treninga. Bijeli je osvojio četvrtu zaredu za redom. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

31. Katsuhiro Kakubo čeka početak prvog kola u finalu superpipe. (AAron Ontiveroz, The Denver Post)

32. Zlatna medalja Sean White. (RJ Sangosti, The Denver Post)

33. Gledatelji su gužve u blizini križanja s motornim sanjkama s motornim sanjkama. (Fotografija Doug Pensinger / Getty Images)

34. Gledatelji su došli vidjeti Shawn White osvojiti svoje četvrto zaredom uzastopno u snowboard natjecanju. Na tim je igrama postavljen rekord - 114200 gledatelja u četiri dana natjecanja. (Fotografija Doug Pensinger / Getty Images)

35. Tucker Hibbert vodi utrku motorne sanke. Hibbert je osvojio svoju šestu zlatnu medalju. (Fotografija Doug Pensinger / Getty Images)

36. Nate Baumgartner raduje se što je uspio nadi Kevin Hill i osvojiti zlatnu medalju. (AP Foto / Denver Post, AAron Ontiveroz)

37. Sudionici u utrci na snježnom motoru. (Fotografija Doug Pensinger / Getty Images)

38. Gretchen Bleiler prije treninga. U superpipe natjecanju završila je šesti. Osim aktivnog sporta, ona je i suvlasnik male online knjižare. (Fotografija Doug Pensinger / Getty Images)

39. Američka Lindsay Jacobellys nakon što je dobila zlatnu medalju u natjecanju snowboarda za žene. (Fotografija Doug Pensinger / Getty Images)

40. S desna na lijevo: Graeme Watanabe iz SAD-a, Nate Holland iz SAD-a, Alex Deybold iz SAD-a, Jonathan Cheever iz SAD-a i Rob Fagan iz Kanade u četvrtfinalu snowboardinga. Zlatnu medalju osvojio je Baumgartner. (Fotografija Doug Pensinger / Getty Images)

41. Simon Dumont iz Mainea leti preko publike. Završio je treći. (Fotografija Doug Pensinger / Getty Images)

42. Francuza Thomas Krief čestitao je svom suprugovom Kevinu Rollandu (lijevo), koji je osvojio superpipe natjecanje. (Fotografija Doug Pensinger / Getty Images)