Olimpijske igre mladih u Singapuru (3. dio)

U četvrtak su prve Olimpijske igre u Singapuru približile finalu. Ruski sportaši osvojili su 20 zlatnih medalja, na drugom mjestu u poretku medalja. Na prvim - kineskim sportašima. Nudimo vam treći dio fotografija iz ovih sportova. (Vidi 1. dio, Dio 2)

(Ukupno 17 fotografija)

Sponzor posta: Besplatni računalni softver može se naći na MyFreeSoft.ru. Veliki izbor programa različitih kategorija za sve prigode.

1. Sportaš iz Bugarske Denislav Žuslekov (u crveno) i Fradimil Makeyo iz Venezuele tijekom borbene borbe u težinskoj kategoriji do 57 kg 24. kolovoza. Fradimil je osvojio ovu borbu i osvojio brončanu medalju. (Sam Kang Li / AP)

2. Čileanski nogometaši porazili su reprezentaciju Ekvatorske Gvineje u finalu jedanaesteraca. Rezultat je 5: 3. (Vivek Prakash / Reuters)

3. Avomo Felisidad, sportaš iz Ekvatorske Gvineje, na nogometu je nakon prekršaja u utakmici protiv Čilea. (Issei Kato / Reuters)

4. Kineski sportaš Qiu Bo skače s kula od 10 metara. Kineski je osvojio natjecanje u ronjenju s tornja, ispred 67,95 bodova Ukrajinski Alexander Bondar. (Wong Maye-E / AP)

5. Ooi Zi Liang iz Mylasia skakanje s kula od 10 metara. (Wong Maye-E / AP)

6. Arina Sharopa iz Bjelorusije tijekom izvedbe s loptom u natjecanjima ritmičke gimnastike. Bjeloruski je postao vlasnik srebrne medalje, ruska Alexandra Merkulova je uzeo zlato. (Wong Maye-E / AP)

7. Anika Profitt iz Namibije spušta loptu tijekom nastupa na ritmičkim natjecanjima gimnastike. (Wong Maye-E / AP)

8. 17-godišnji Tim Pirits iz Njemačke skače s kula od 10 metara. (Wong Maye-E / AP)

9. Sportaš iz Brazila Tiago da Silva skočio je s kolacom na kiši. (Stephen Morrison / EPA)

10. Mladi sportaš iz Kine, Jiao Liu tijekom svoje trijumfalne izvedbe. Djevojka je postala olimpijski prvak Igara mladih u Singapuru u skokovima s kula od 3 metra. (Tim Chong / Reuters)

11. Kanadska Pamela Weir tijekom skoka s 3 metra napuljka. (Wong Maye-E / AP)

12. Kineski sportaš Jiao Liu, koji je postao olimpijski prvak Igara mladih u skoku s platforme od 3 metra, odmahne glavom nakon što se pojavio na površini bazena. (Wong Maye-E / AP)

13. Skok američkog dueta Lenz / Vallejo ne izgleda vrlo sinkronizirano. (Tim Chong / Reuters)

14. Hong Tsu Xiang (Taiwan) tijekom igre stolnog tenisa, kojeg je izgubio japanskom Koki Nivi, koji je zlato s Olimpijade. (Wong Maye-E / AP)

15. Virginia Nyambura iz Kenije (lijevo) i Tsehinesh Tsenga iz Etiopije tijekom utrke na udaljenosti od 2000 metara s preprekama. (Stephen Morrison / EPA)

16. Shayan Nazirpurdizazhi iz Irana (u plavom) tijekom borbe s belgijskim Tomom Nikiforovom na judo natjecanjima. (Issei Kato / Reuters)

17. Ruski Nadezhda Leontyeva na završetku udaljenosti od pet kilometara. U subotu, na Olimpijadi mladih u Singapuru, Leontyeva je osvojila broncu u hodanju od 5000 m, nakon što je propala talijansku Anna Clemente i kineski Mao Yanshu zbog pada ukrajinske žene na ciljnoj liniji. (Sam Kang Li / AP)

izvor: Sportski blog